Browbar

Browbar

Brow Bomber a Brow Filler

Momentálně nejmodernější hit úpravy přírodních chloupků obočí. - laminace obočí. Trend, kterým dokážeme zkrotit a zafixovat do požadovaného tvaru i to nejdivočejší obočí na dobu až 4-6 týdnů.
Celé kouzlo je v aplikaci speciálních přípravků, které umí odemknout a zase uzamknout strukturu chloupku, kdy tedy dojde k úpravě do námi požadovaného tvaru. Vzhledem k růstovému cyklu chloupků je výsledný efekt přibližně na měsíc, poté odrůstající chloupky opět do geneticky naprogramovaného směru růstu.
Během procedury volíme vždy ten nejvhodnější design s ohledem na typ chloupků, růst chloupků, tvar očí a celého obličeje. Je možné obočí nabarvit a tím dodat větší výraznost. O dokonalou úpravu a odstranění přebytečných chloupků se postará šetrná depilace voskem.

Pro luxusní vzhled svého laminovaného obočí po celou dobu nošení je velmi důležitá domácí péče klientky. Pro hydrataci a ochranu chloupků se denně doporučuje aplikovat vyživující fixátor, poté večer očistit chloupky speciální Inlei pěnou.

Tato úprava je vhodná pro každé obočí díky fantastickým vlastnostem a skvělým výsledkům klinickým testů této italské kosmetiky.

Brow Bomber
Řada, která umí zkrotit i ty nejdivočejší chloupky do úhledného a upraveného tvaru. Poradí si i s pánským obočím, které je mnohdy velice nepoddajné.

Brow Filler
Tyrkysová řada produktů, která pomáhá hloubkově vyživit chloupek a měnit genetiku kořínku chloupku až o 24%. Ideálně používáme tedy na obočí, které je potřeba posílit a podpořit růst i tam, kde léta již chloupky nedorůstají. Výsledky jsou fantastické a po 3 procedurách je efekt silnějšího růstu viditelný.

Kontraindikace: laminaci obočí nedoporučujeme provádět v těhotenství, v době kojení, při alergiích na kosmetické produkty, barvy atd., při ekzémech a jakýchkoliv kožních projevech v oblasti obočí, klientce s PMU může vytetované obočí rychleji ztrácet svou životnost

Celá procedura trvá přibližně 30-60 minut ..... záleží vždy na síle a struktuře chloupků, na které je závislá doba působení všech produktů, dále na typu pleti, na typu pleti a náročnosti úpravy obočí.